• AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buis, IngeSpelend teamlid
    Dijk-Fakkert, Laura vanSpelend teamlid
    Essen, Sharona vanSpelend teamlid
    Groot Beumer - Burink, LianSpelend teamlid
    Herbrink, LisanSpelend teamlid
    Ittersum, Maaike vanSpelend teamlid
    Koenjer, LotteSpelend teamlid
    Koenjer-Schutte, KimSpelend teamlid
    Middelkamp, BirteSpelend teamlid
    Mulder - Kuiper, IlseSpelend teamlid
    Schutte, CindySpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 ( Poule NO-Oost DMW-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Midweek 116151039927912031
    2Lettele DMW116131251331519827
    3SV Nieuw Heeten DMW116102440228711522
    4Voorwaarts DMW1168173553074817
    5SV Dalfsen DMW1168173643491517
    6Nijhof/Broekland DMW116808316315116
    7100% Haarle DMW1164012226341-1158
    8Wijhe '92 DMW1162014239356-1174
    9SDOL DMW1161015186451-2652