• AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buis, IngeSpelend teamlid
    Dijk-Fakkert, Laura vanSpelend teamlid
    Essen, Sharona vanSpelend teamlid
    Groot Beumer - Burink, LianSpelend teamlid
    Herbrink, LisanSpelend teamlid
    Ittersum, Maaike vanSpelend teamlid
    Koenjer, LotteSpelend teamlid
    Koenjer-Schutte, KimSpelend teamlid
    Middelkamp, BirteSpelend teamlid
    Mulder - Kuiper, IlseSpelend teamlid
    Schutte, CindySpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 mrt. 21:00AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 (d) - Lettele DMW1 (d)Hoogerheyne
    18 mrt. 19:30Voorwaarts DMW1 (d) - AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 (d)Jachtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 feb.Nijhof/Broekland DMW1 (d) - Midweek 1 (d)15 - 23
  • Poulestanden AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 ( Poule NO-Oost DMW-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Midweek 11211102821968623
    2Lettele DMW11081132719013717
    3SV Nieuw Heeten DMW1127142902127815
    4Voorwaarts DMW1116052492094012
    5Nijhof/Broekland DMW112606236233312
    6SV Dalfsen DMW1105142322171511
    7100% Haarle DMW112408176246-708
    8Wijhe '92 DMW1111010148238-902
    9SDOL DMW1121011138337-1992